BÖCKER, fyra stycken. Japan, 1900-tal.

En mindre bok med motiv av figurer och instruktioner av rörelser. Mått 12,2x18,2 cm. Tre böcker med japansk text. Mått 16x23 cm.

Veck. Hål. Slitage. Möjligtvis bleknad.

Klubbat pris
300
26
28
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
1 jun 2017 14:37
300 SEK