Madeleine Pyk – en samling F769

LAMPBORD, orientalisk. 1900-tal

Träslag samt pärlemor. Bredd 32 cm, längd 23 cm, höjd 60 cm.

Skador. Sprickor. Lös ben. Missfärgad. Repor. Instabil.

Klubbat pris
300
28
33
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
4 jun 2017 20:00
300 SEK