Madeleine Pyk – en samling F769

BORD, trä. Kina, tidigt 1900-tal.

Av olika träslag. Cirkulär form, med rikt skuren dekor nedtill, diameter 89 cm, höjd 84 cm.

Skador. Renoverad. Torrsprickor. Skador. Repor. Märken.

Klubbat pris
68 666
6 521
7 488
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
11
9 jun 2017 22:08
68 666 SEK
10
9 jun 2017 22:08
66 666 SEK
10
9 jun 2017 20:27
63 000 SEK
9 jun 2017 20:27
61 000 SEK
10
9 jun 2017 20:14
57 000 SEK
9 jun 2017 20:14
55 000 SEK
10
9 jun 2017 20:13
52 000 SEK
9 jun 2017 20:13
50 000 SEK
10
9 jun 2017 11:15
35 555 SEK
9
9 jun 2017 11:14
35 000 SEK
9
9 jun 2017 11:13
34 333 SEK
10
9 jun 2017 11:13
33 333 SEK
9
9 jun 2017 11:13
23 222 SEK
10
9 jun 2017 11:13
22 222 SEK
9
9 jun 2017 9:48
10 500 SEK
9 jun 2017 9:48
10 000 SEK
9 jun 2017 8:44
7 200 SEK
9 jun 2017 8:44
7 000 SEK
8 jun 2017 17:17
6 800 SEK
8
7 jun 2017 23:01
4 100 SEK
6 jun 2017 7:56
3 900 SEK
5 jun 2017 22:48
3 700 SEK
2 jun 2017 23:06
3 500 SEK
1 jun 2017 20:32
3 000 SEK
30 maj 2017 22:41
2 000 SEK
30 maj 2017 21:39
500 SEK
29 maj 2017 15:41
300 SEK