BOKHYLLA, 1900-talets början.

BOKHYLLA, 1900-talets början.

Mahogny. Bredd 131 cm, djup 29 cm, höjd 184,5 cm.

Slitage. Fläckar. Repor och märken. Färgrester. Fanerskador.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
6 jul 2017 15:22
500 SEK
6 jul 2017 15:22
450 SEK
6 jul 2017 15:22
450 SEK
5 jul 2017 18:21
300 SEK