HYLLA, omkring år 1900.

HYLLA, omkring år 1900.

Mahogny. Fyra hyllplan samt en låda. På hjultrissor av mässing. Längd 46 cm, bredd 39 cm, höjd 162 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre fanerskador.

Klubbat pris
2 500
222
231
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
9 jun 2017 21:42
2 500 SEK
9 jun 2017 11:27
2 300 SEK
8
9 jun 2017 11:27
2 100 SEK
9 jun 2017 11:27
2 000 SEK
8
9 jun 2017 10:44
1 900 SEK
8 jun 2017 19:59
1 800 SEK
8 jun 2017 15:42
1 700 SEK
8 jun 2017 15:41
1 600 SEK
8 jun 2017 15:41
1 500 SEK
8 jun 2017 15:38
1 100 SEK
8 jun 2017 15:38
1 000 SEK
7 jun 2017 15:42
700 SEK
7 jun 2017 15:42
650 SEK
5 jun 2017 22:41
600 SEK
3 jun 2017 22:36
550 SEK
30 maj 2017 21:32
500 SEK
30 maj 2017 7:14
300 SEK