Madeleine Pyk – en samling F769

FÖRVARINGSLÅDA, 1900-tal.

FÖRVARINGSLÅDA, 1900-tal.

Målad. Uppfällbart lock med bakomliggande förvaring. Längd 42,5 cm, bredd 42,5 cm, höjd 44 cm.

Slitage.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
4 jun 2017 19:58
350 SEK
29 maj 2017 17:31
300 SEK