MASKER, två stycken, trä. Afrikanska. 1900-tal.

Skuret trä. Bemålad dekor. Längd 27 resp 30 cm.

Slitage. Märken. Färgbortfall. Repor. Sprickor.

Klubbat pris
350
33
38
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
6 jul 2017 18:05
350 SEK
5 jul 2017 8:24
300 SEK