BOK, "Le Surréalisme", numéro spécial de XXe siècle", G.di San Lazzaro.

Innehåller 1 litografi av Max Ernst, Jacques Hérold, Wifredo Lam Dorothea Tanning samt en litografi efter Salvador Dali.

Slitage. Mindre skador på omslag.

Proveniens

Från en svensk privat samling.

Klubbat pris
950
90
103
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
16 jun 2017 21:52
950 SEK
16 jun 2017 21:52
900 SEK
16 jun 2017 21:51
750 SEK
16 jun 2017 21:51
700 SEK
16 jun 2017 21:46
650 SEK
16 jun 2017 21:46
600 SEK
16 jun 2017 21:46
550 SEK
16 jun 2017 21:39
500 SEK
16 jun 2017 21:39
450 SEK
16 jun 2017 21:38
400 SEK
16 jun 2017 21:38
350 SEK
16 jun 2017 16:16
300 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95