JONONE, "Utan titel", seriegrafi, signerad och numrerad 44/50 cm.

31 x 69 cm.

8 000
710
741
Utropspris
30 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (14 bud)
11
14 okt 2017 19:09
8 000 SEK
9
14 okt 2017 18:48
7 800 SEK
10
14 okt 2017 17:58
6 600 SEK
9
14 okt 2017 13:52
6 200 SEK
8
14 okt 2017 12:55
2 000 SEK
13 okt 2017 22:16
1 400 SEK
13 okt 2017 22:03
1 200 SEK
13 okt 2017 20:03
1 000 SEK
12 okt 2017 17:40
600 SEK
10 okt 2017 21:00
550 SEK
9 okt 2017 15:02
500 SEK
8 okt 2017 10:13
400 SEK
8 okt 2017 9:19
350 SEK
6 okt 2017 17:44
300 SEK