"AKKP" Akay och Klisterpeter

(Sverige, Född 2001)
"AKKP" Akay och Klisterpeter
(Sverige, Född 2001)

"AKKP" AKAY OCH KLISTERPETER, fotografi på flaggan, på vepatyg, signerad och numrerad 2/15.

98 x 151 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
6 400
565
589
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
15 okt 2017 21:49
6 400 SEK
15 okt 2017 21:46
6 200 SEK
15 okt 2017 21:46
6 000 SEK
15 okt 2017 21:46
5 800 SEK
15 okt 2017 21:46
5 600 SEK
15 okt 2017 21:46
5 400 SEK
15 okt 2017 18:47
5 200 SEK
15 okt 2017 18:47
5 000 SEK
15 okt 2017 18:47
5 000 SEK
11 okt 2017 2:20
4 500 SEK
9 okt 2017 16:47
3 000 SEK