Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Bengt Böckman

(Sverige, 1926-2014)
Bengt Böckman
(Sverige, 1926-2014)

BENGT BÖCKMAN, färglitografier 2 st, säljes till förmån för Art for charity/ Stiftelsen Henrik Superman

kompositioner. Dagmått ca 36,5 x 62 cm, resp. 51 x 66 cm. Provtryck resp, numrerad 12/66. Signerade och numrerade

Ej examinerad ur ram.

www.henriksuperman.se

Klubbat pris
2 770
270
314
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 jun 2017 20:31
2 770 SEK
13 jun 2017 20:31
2 570 SEK
11 jun 2017 20:58
2 220 SEK
11 jun 2017 20:58
2 020 SEK
11 jun 2017 0:11
1 600 SEK
11 jun 2017 0:11
1 500 SEK
11 jun 2017 0:10
1 305 SEK
11 jun 2017 0:10
1 205 SEK
9 jun 2017 15:23
883 SEK
9 jun 2017 15:23
833 SEK
9 jun 2017 15:14
716 SEK
9 jun 2017 15:14
666 SEK
9 jun 2017 11:35
300 SEK