BEVERLOO CORNEILLE, färglitografi, säljes till förmån för Art for charity/ Stiftelsen Henrik Superman,
"L'essor de l'oiseau". Dagmått ca 48 x 54 cm. Signerad, numrerad 59/100, daterad -77,
Ej examinerad ur ram.
www.henriksuperman.se