Knut Grane

(Sverige, Född 1926)
Knut Grane
(Sverige, Född 1926)

KNUT GRANE, färglitografi, säljes till förmån för Art for charity/ Stiftelsen Henrik Superman,

Komposition. Dagmått ca 36 x 37 cm. signerad och numrerad 70/100,

Ej examinerad ur ram.

www.henriksuperman.se

Klubbat pris
550
49
52
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
23 jun 2017 19:38
550 SEK
23 jun 2017 13:53
500 SEK
23 jun 2017 0:57
450 SEK
13 jun 2017 15:43
400 SEK
13 jun 2017 10:56
350 SEK
7 jun 2017 10:13
300 SEK