915084

BEVERLOO CORNEILLE

Färglitografi, säljes till förmån för Art for charity/ Stiftelsen Henrik Superman,

"l'oiseau papillon". Dagmått ca 51 x 67 cm. Signerad och numrerad 84/120,

www.henriksuperman.se

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    313 EUR
    366 USD

    Budhistorik (28 bud)