Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Thormond Larsen

(Danmark, 1921-1977)
Thormond Larsen
(Danmark, 1921-1977)

THORMOND LARSEN, färglitografier 2 st, säljes till förmån för Art for charity/ Stiftelsen Henrik Superman,

Kompositioner. Dagmått ca 50 x 61 cm. Signerade och numrerade,

Ej examinerad ur ram.

www.henriksuperman.se

Klubbat pris
450
44
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
24 jun 2017 22:51
450 SEK
24 jun 2017 22:51
400 SEK
24 jun 2017 22:49
350 SEK
9 jun 2017 12:42
300 SEK