915519

JÖRGEN FOGELQUIST

Olja på duk signerad, säljes till förmån för Art for charity/ Stiftelsen Henrik Superman,

"Tecken på prossceriet ur en midsommarnattsdröm". Ca 81 x 100 cm.

www.henriksuperman.se

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Carlsson

Lina Carlsson

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    9 800
    1 027 EUR
    1 208 USD

    Budhistorik (47 bud)
    15A25 jun 22:469800SEK
    225 jun 22:469600SEK
    15A25 jun 22:439400SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes