Madeleine Pyk – en samling F769

Martin Engelman

(Sverige)
Martin Engelman
(Sverige)

MARTIN ENGELMAN, färglitografier 2 st, säljes till förmån för Art for charity/ stiftelsen Henrik superman,

Signerade och numrerade. Dagmått ca 59,5 x 85 cm.

Ej examinerad ur ram.

www.henriksuperman.se

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
25 jun 2017 21:25
1 000 SEK
25 jun 2017 21:20
950 SEK
25 jun 2017 21:14
900 SEK
25 jun 2017 20:59
850 SEK
25 jun 2017 20:53
800 SEK
25 jun 2017 15:58
750 SEK
25 jun 2017 15:57
700 SEK
25 jun 2017 15:42
650 SEK
25 jun 2017 15:42
600 SEK
25 jun 2017 15:42
600 SEK
25 jun 2017 15:42
550 SEK
25 jun 2017 15:42
500 SEK
25 jun 2017 15:40
450 SEK
25 jun 2017 15:40
400 SEK
23 jun 2017 13:08
350 SEK
9 jun 2017 12:44
300 SEK