MARTIN ENGELMAN, färglitografier 2 st, säljes till förmån för Art for charity/ stiftelsen Henrik superman,
Signerade och numrerade. Dagmått ca 59,5 x 85 cm.
Ej examinerad ur ram.
www.henriksuperman.se