942696
Ralph Lauren
(Född 1939)

HANDVÄSKA, "Ricky bag", Ralph Lauren

Svart skinn med guldfärgade metallbeslag samt lås, nycklar medföljer. Stämpel- samt etikettmärkt "RALPH LAUREN". Fodrad i canvas, invändigt tre fack varav ett med dragkedja samt ett mobilfack. 32 x 26 x 17 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
7 700
730
822
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
20 aug 2017 17:11
7 700 SEK
20 aug 2017 17:11
7 500 SEK
19 aug 2017 8:44
6 700 SEK
19 aug 2017 8:44
6 500 SEK
18 aug 2017 15:32
6 200 SEK