Ralph Lauren

(USA, Född 1939)
Ralph Lauren
(USA, Född 1939)

VÄSKA/BAG, Ralph Lauren.

Svart skinn med silverfärgade spännen och detaljer, märkt "RALPH LAUREN". Fodrad med bomull, invändigt ett fack med dragkedja. Etikettmärkt "RALPH LAUREN MADE IN ITALY". Ca 37x33x12 cm. Dustbag

Slitage. Repor.

Klubbat pris
3 200
280
292
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
28 aug 2017 20:48
3 200 SEK
28 aug 2017 20:48
3 010 SEK
28 aug 2017 19:25
2 200 SEK
25 aug 2017 19:24
2 000 SEK
20 aug 2017 17:01
1 900 SEK
20 aug 2017 17:01
1 800 SEK
19 aug 2017 8:48
1 500 SEK
18 aug 2017 8:06
1 100 SEK
17 aug 2017 21:29
850 SEK
17 aug 2017 17:21
800 SEK