KAVAJ, Ralph Lauren, storlek 6

Paisleymönstrad ylle, figursydd modell med knappar samt två fickor framtill. Fodrad med beige siden. Etikettmärkt "RALPH LAUREN". Enl märkning amerikansk storlek 6.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 533
135
143
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
28 aug 2017 20:00
1 533 SEK
28 aug 2017 19:40
1 433 SEK
28 aug 2017 19:40
1 333 SEK
28 aug 2017 19:40
1 311 SEK
28 aug 2017 19:40
1 211 SEK
28 aug 2017 19:40
1 111 SEK
28 aug 2017 12:46
1 011 SEK
22 aug 2017 23:12
1 000 SEK
22 aug 2017 23:12
650 SEK
22 aug 2017 23:12
600 SEK
17 aug 2017 20:51
550 SEK
17 aug 2017 20:51
500 SEK
17 aug 2017 20:51
450 SEK
17 aug 2017 20:51
400 SEK
17 aug 2017 14:18
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

420. Edna Martin, matta, "Flickorna i fönstret", rölakan, ca 295 x 202 cm, signerad SH.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK