FIGUR, parian, Gustafsberg, 1800-talets andra hälft.

"Terpsichore", höjd 42 cm.

Lagningar på händer och lyra.

Klubbat pris
2 615
232
242
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
22 aug 2017 20:54
2 615 SEK
22 aug 2017 20:54
2 415 SEK
22 aug 2017 20:54
2 215 SEK
22 aug 2017 20:54
2 015 SEK
22 aug 2017 20:53
1 915 SEK
22 aug 2017 20:53
1 909 SEK
22 aug 2017 20:52
1 809 SEK
22 aug 2017 20:51
1 709 SEK
9 aug 2017 10:07
1 609 SEK
8 aug 2017 23:11
1 509 SEK
8 aug 2017 23:11
1 500 SEK
8 aug 2017 23:11
1 100 SEK
8 aug 2017 23:11
1 000 SEK
8 aug 2017 19:49
800 SEK