937664
Gustavsberg
Figurgrupp, parian, gustafsberg, sent 1800 tal

FIGURGRUPP, parian, Gustafsberg, sent 1800-tal.

"Fruktförsäljerska", höjd 41 cm.

Korgens handtag skadat. Ett finger med nagg.

Slutpris
1 100
103
115
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
22 aug 2017 21:29
1 100 SEK
22 aug 2017 21:29
1 000 SEK
22 aug 2017 12:53
800 SEK
22 aug 2017 12:15
300 SEK