Henrik Edström

(Sverige, Född 1937)
Henrik Edström
(Sverige, Född 1937)

HENRIK EDSTRÖM, gouache på papper, signerad och daterad 95

"Väinämöienen i skogen". 30,5 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Belle, Västerås.

Klubbat pris
850
74
78
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
2 sep 2017 18:28
850 SEK
2 sep 2017 18:28
800 SEK
2 sep 2017 18:28
750 SEK
2 sep 2017 18:28
700 SEK
2 sep 2017 18:28
650 SEK
2 sep 2017 18:28
600 SEK
25 aug 2017 13:25
550 SEK
25 aug 2017 13:25
500 SEK
22 aug 2017 10:20
400 SEK
22 aug 2017 10:20
350 SEK
21 aug 2017 19:20
300 SEK