Alvar Jansson

(Sverige, 1922-1991)
Alvar Jansson
(Sverige, 1922-1991)

ALVAR JANSSON, akvarell på papper, signerad AJ och daterad -87

Porträtt. 37 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Belle, Västerås

Klubbat pris
3 800
361
413
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
4 sep 2017 22:54
3 800 SEK
4 sep 2017 22:53
3 600 SEK
4 sep 2017 22:53
3 550 SEK
4 sep 2017 22:52
3 400 SEK
4 sep 2017 22:52
3 200 SEK
4 sep 2017 7:20
3 000 SEK
4 sep 2017 7:19
2 800 SEK
4 sep 2017 7:19
2 600 SEK
23 aug 2017 22:01
2 200 SEK
22 aug 2017 21:41
2 100 SEK
22 aug 2017 14:23
1 700 SEK
22 aug 2017 14:23
1 600 SEK
22 aug 2017 13:52
1 500 SEK
22 aug 2017 10:21
300 SEK