Bertil Warnolf

(Sverige, Född 1950)
Bertil Warnolf
(Sverige, Född 1950)

BERTIL WARNOLF, collage, signerad och daterad -72.

"Vattenstudie". 48,5 x 42,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Belle, Västerås.

Klubbat pris
5 200
453
474
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
4 sep 2017 22:42
5 200 SEK
4 sep 2017 22:42
5 000 SEK
4 sep 2017 22:29
4 601 SEK
4 sep 2017 22:29
4 401 SEK
4 sep 2017 20:54
4 201 SEK
4 sep 2017 20:54
4 001 SEK
4 sep 2017 20:53
3 950 SEK
4 sep 2017 20:53
3 750 SEK
4 sep 2017 19:33
3 550 SEK
4 sep 2017 19:33
3 350 SEK
1 sep 2017 17:53
3 311 SEK
1 sep 2017 15:23
3 111 SEK
1 sep 2017 15:23
3 000 SEK
1 sep 2017 15:22
2 911 SEK
1 sep 2017 15:22
2 711 SEK
1 sep 2017 15:22
2 411 SEK
1 sep 2017 15:22
2 211 SEK
1 sep 2017 15:22
2 011 SEK
1 sep 2017 15:22
1 911 SEK
1 sep 2017 15:21
1 811 SEK
1 sep 2017 15:21
1 711 SEK
1 sep 2017 15:21
1 611 SEK
1 sep 2017 15:21
1 511 SEK
1 sep 2017 15:20
1 411 SEK
1 sep 2017 15:20
1 311 SEK
22 aug 2017 16:55
1 211 SEK
22 aug 2017 14:28
1 111 SEK
21 aug 2017 19:16
1 000 SEK
21 aug 2017 17:09
300 SEK