Mac Hamilton

(Sverige, Född 1952)
Mac Hamilton
(Sverige, Född 1952)

GRAFISKA BLAD, 5 st, etsningar, bl.a Mac Hamilton

Lennart Glemme, "Victoria", signerad och numrerad 59/220, daterad -65, 5,5 x 4 cm.
Lars Fohlin, numrerad 9/10, signerad. 10 x 7 cm.
Mac Hamilton, signerad ET 6/20 och daterad 1980-82, 28,5 x 20 cm.
Dan Wirén, signerad och numrerad 7/25, 10 x 30 cm.
Richard Årlin, numrerad ET och daterad -82, 24 x 19 cm.

Ej examinerad ur ramar. Gulnade.

Proveniens

Galerie Belle, Västerås.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
4 sep 2017 22:39
1 000 SEK
4 sep 2017 21:16
700 SEK
22 aug 2017 20:34
650 SEK
22 aug 2017 19:50
600 SEK
22 aug 2017 9:18
400 SEK
21 aug 2017 22:39
350 SEK
21 aug 2017 12:28
300 SEK