ETSNINGAR, 6 st, b.la. Hans Wigert.

Ann Wolff Wärff, etsning, signerad och daterad -85. Utan titel. P: 5,5 x 7,5 cm.
Hans Wigert, handkolorerad etsning, signerad med dedikation. Fågel. P: 7 x 10 cm.
Hans Wigert, etsning, signerad med blyerts och numrerad 10/30. Utan titel. P: 29 x 25 cm.
Bengt Nordenborg, färglitografi, signerad med dedikation. Drömskepp. Bildmått 59,5 x 47,5 cm.
Peter Tillberg, färglitografi, signerad med dedikation och daterad 1981. "Ömheten". Bildmått: 57,5 x 70 cm.
Hans Wigert, etsning, signerad och numrerad 5/30. Utan titel. P: 13,7 x 25 cm.

Oramade, veck, fläckar.

Proveniens

Galleri Belle, Västerås.

Klubbat pris
4 100
362
378
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
4 sep 2017 22:32
4 100 SEK
4 sep 2017 22:32
3 900 SEK
4 sep 2017 22:32
3 900 SEK
4 sep 2017 22:31
3 700 SEK
4 sep 2017 22:30
3 500 SEK
4 sep 2017 22:30
3 300 SEK
4 sep 2017 22:30
3 300 SEK
4 sep 2017 22:30
3 100 SEK
4 sep 2017 22:30
2 900 SEK
4 sep 2017 16:28
2 700 SEK
1 sep 2017 16:35
2 500 SEK
23 aug 2017 6:09
2 200 SEK
23 aug 2017 6:09
2 000 SEK
23 aug 2017 6:09
1 900 SEK
23 aug 2017 6:09
1 800 SEK
23 aug 2017 6:09
1 600 SEK
23 aug 2017 6:09
1 500 SEK
23 aug 2017 6:08
1 100 SEK
23 aug 2017 6:08
1 000 SEK
23 aug 2017 6:08
900 SEK
23 aug 2017 6:08
850 SEK
22 aug 2017 20:22
650 SEK
22 aug 2017 20:22
600 SEK
22 aug 2017 13:55
550 SEK
22 aug 2017 13:55
500 SEK
21 aug 2017 11:54
300 SEK