CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, litografi, signerad Reuterswärd och numrerad HC med dedikation.
Ulf Linde spelar vibrafon. Bladstorlek 65 x 48,5 cm. Dedikation: "Till Dagny och Jan från Carl Fredrik".
Ej examinerad ur ram. Något gulnad.
Collection Jan & Dagny Runnqvist/Galerie Bonnier, Lausanne/Gèneve (i gåva direkt från konstnären).