BRANSCH, Stockholm 1948, vas av silver. Vikt ca 293 gram.

Upptill dekor av liten bård. Fot med voluter. Höjd ca 15,5 cm.

Dedikation i botten till Arvid Estham daterad 1950. Smärre repor.

Klubbat pris
800
71
74
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
20 sep 2017 19:19
800 SEK
20 sep 2017 19:19
752 SEK
20 sep 2017 19:07
701 SEK
20 sep 2017 11:33
701 SEK
16 sep 2017 12:24
650 SEK
16 sep 2017 12:24
600 SEK
15 sep 2017 14:11
400 SEK
15 sep 2017 14:11
350 SEK
13 sep 2017 16:21
300 SEK