STOLAR 8 stycken, 1900-talets första hälft.

Fanerade med björk. Lösa stoppade sitsar. Sitthöjd ca 45 cm.

Slitage. Märken. Fanerskador. Förstärkningar. Fläckar.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
20 sep 2017 18:20
600 SEK
15 sep 2017 12:44
500 SEK