MATBORD, 1900-talets första hälft. Tre iläggsskivor medföljer.

Fanerad med björk. På kopplad benställning. Längd ca 78, höjd ca 74,5 cm. Iläggsskivornas bredd ca 32 cm.

Slitage. Repor. Märken. Mindre skador.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
20 sep 2017 19:37
1 600 SEK
20 sep 2017 19:37
1 500 SEK
18 sep 2017 0:20
1 100 SEK
14 sep 2017 8:59
1 000 SEK