SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets mitt.

Fanerad med björk. Ca 129 x 63 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Fanerskador. Torrsprickor.

Klubbat pris
1 000
89
93
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
20 sep 2017 20:12
1 000 SEK
20 sep 2017 20:10
900 SEK
20 sep 2017 19:39
800 SEK