BORDSLAMPA, emalj. Japan, 1900-talets första hälft.

Dekor i rött av bambu. Höjd 23,5 cm. Höjd med skärm 44,5 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 100
104
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
19 sep 2017 16:19
1 100 SEK
19 sep 2017 16:19
1 000 SEK
19 sep 2017 15:16
901 SEK
19 sep 2017 15:16
851 SEK
17 sep 2017 23:58
650 SEK
17 sep 2017 23:58
600 SEK
13 sep 2017 19:58
550 SEK
13 sep 2017 19:58
500 SEK
13 sep 2017 19:56
450 SEK
13 sep 2017 19:56
400 SEK
13 sep 2017 15:32
300 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02