Madeleine Pyk – en samling F769

Nils Kölare

(Sverige, 1930-2007)
Nils Kölare
(Sverige, 1930-2007)

NILS KÖLARE, olja på pannå, osignerad.

Utan titel. 20 x 16 cm.

Något slitage. Skrapmärken.

Klubbat pris
1 400
133
152
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
20 sep 2017 19:04
1 400 SEK
16 sep 2017 8:52
1 300 SEK
16 sep 2017 8:52
1 300 SEK
13 sep 2017 17:40
1 200 SEK
13 sep 2017 17:10
1 100 SEK
13 sep 2017 12:20
1 000 SEK