Madeleine Pyk – en samling F769

VITRINSKÅP, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Fanerad med björk. Raka sidor med krönande typanonkrön. Glasad dörr och sidor samt med lönnfack nederst. Bredd ca 87, djup ca 46, höjd ca 169 cm. Nyckel finns.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Några fanerskador samt några skador. Mindre renoverad. Nyckel finns.

Klubbat pris
9 200
873
999
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
20 sep 2017 20:15
9 200 SEK
8
20 sep 2017 20:15
9 000 SEK
20 sep 2017 20:13
8 800 SEK
8
20 sep 2017 20:12
8 600 SEK
20 sep 2017 20:12
8 400 SEK
8
20 sep 2017 20:12
8 200 SEK
20 sep 2017 19:37
8 000 SEK
20 sep 2017 19:10
8 000 SEK
20 sep 2017 19:05
7 700 SEK
20 sep 2017 19:05
7 500 SEK
20 sep 2017 19:05
7 200 SEK
20 sep 2017 19:05
7 000 SEK
20 sep 2017 18:50
6 200 SEK
20 sep 2017 18:50
6 000 SEK
20 sep 2017 18:49
5 750 SEK
20 sep 2017 18:49
5 550 SEK
20 sep 2017 17:39
5 301 SEK
20 sep 2017 17:39
5 101 SEK
20 sep 2017 17:38
4 704 SEK
20 sep 2017 17:38
4 504 SEK
20 sep 2017 16:26
4 301 SEK
20 sep 2017 16:26
4 101 SEK
20 sep 2017 14:14
3 900 SEK
20 sep 2017 13:27
3 700 SEK
20 sep 2017 12:40
3 500 SEK
20 sep 2017 12:40
3 400 SEK
19 sep 2017 17:26
3 100 SEK
16 sep 2017 22:48
2 900 SEK
14 sep 2017 19:57
2 700 SEK
13 sep 2017 21:50
2 500 SEK