BROSCH med cabochonslipade månstenar.

Med genombruten, bladrik dekor. Förgyllt silver med svensk importstämpel. Längd ca 4,3 cm. Totalvikt ca 8,2 g.

Ställvis förlust av förgyllning. Bruksslitage.

Klubbat pris
650
57
59
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
20 sep 2017 20:12
650 SEK
20 sep 2017 20:12
600 SEK
20 sep 2017 10:19
550 SEK
20 sep 2017 10:19
500 SEK
16 sep 2017 7:58
350 SEK
13 sep 2017 22:22
300 SEK