SPÄNNE, ARMBAND, 3 st, ÖRHÄNGEN, 2 par, MANSCHETTKNAPPAR, ett par och en BROSCH, silver.

Spänne med repoussé, blomsterdekor. Längd ca 9 cm. Armband med filigranarbete. Längd ca 18 cm. Armband med svart pastestenar. Längd ca 17 cm. Armband med rafflade länkar och blå pastestenar, stämplad 'Mexico'. Längd ca 17,5 cm. Tillsammans med sex andra föremålen och en extra länk. Totalvikt ca 262 g.

Slitage, repor, bucklor. Ställvis anlöpning.

Klubbat pris
950
84
87
Utropspris
1 200 SEK
Budhistorik (10 bud)
20 sep 2017 7:39
950 SEK
20 sep 2017 7:39
900 SEK
19 sep 2017 13:12
767 SEK
19 sep 2017 13:12
717 SEK
19 sep 2017 13:12
700 SEK
17 sep 2017 20:26
555 SEK
17 sep 2017 20:26
505 SEK
16 sep 2017 12:19
400 SEK
15 sep 2017 16:18
350 SEK
13 sep 2017 20:31
300 SEK