RING, 18K guld.

RING, 18K guld.

Med graverad monogram 'AE'. David Andersen & Co, Stockholm. Storlek 17/53,5. Totalvikt ca 13,3 g.

Slitage, mindre repor.

Klubbat pris
4 100
362
378
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
17 sep 2017 15:39
4 100 SEK
17 sep 2017 15:39
4 009 SEK
17 sep 2017 15:38
3 900 SEK
17 sep 2017 15:38
3 700 SEK
17 sep 2017 15:37
3 500 SEK
17 sep 2017 15:37
3 300 SEK
17 sep 2017 15:37
3 100 SEK
17 sep 2017 15:37
2 900 SEK
17 sep 2017 5:02
2 659 SEK
17 sep 2017 5:02
2 459 SEK
15 sep 2017 10:03
1 400 SEK
14 sep 2017 13:51
1 300 SEK
14 sep 2017 13:51
1 200 SEK
14 sep 2017 13:51
1 100 SEK
13 sep 2017 10:18
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

402. Alex Katz, "Cane Garden Bay 2".
Utropspris
8 000 000 - 10 000 000 SEK
Budhistorik
5 000 000

ditt bud
Aktuellt bud:
5 000 000 SEK