GULDMYNT, 50 Pesos, Mexico 1921-1928. Ca 42 gram.

Diameter 37 mm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Repor. Ojämn form.

Klubbat pris
11 500
1 091
1 249
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
20 sep 2017 14:40
11 500 SEK
19 sep 2017 21:55
11 000 SEK
15 sep 2017 20:18
10 500 SEK
15 sep 2017 20:18
10 500 SEK
15 sep 2017 20:13
10 000 SEK
15 sep 2017 18:50
9 800 SEK
14 sep 2017 20:22
9 600 SEK
14 sep 2017 11:49
8 000 SEK