STOL, gustavianskt stockholmsarbete, 1700-talets slut.

Målad. Fast stoppad sits och rygg, skuren dekor. Sitthöjd ca 46 cm.

Renoverad. Kompletterad. Lagningar. Förstärkningar.

Klubbat pris
2 565
243
279
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
20 sep 2017 19:25
2 565 SEK
20 sep 2017 19:25
2 365 SEK
20 sep 2017 19:25
2 360 SEK
20 sep 2017 13:52
2 160 SEK
18 sep 2017 16:13
2 000 SEK
18 sep 2017 16:12
1 700 SEK
18 sep 2017 16:12
1 600 SEK
18 sep 2017 16:12
1 500 SEK
18 sep 2017 16:12
1 400 SEK
18 sep 2017 16:12
1 300 SEK
18 sep 2017 16:12
1 200 SEK
16 sep 2017 7:57
1 100 SEK
14 sep 2017 18:30
1 000 SEK
13 sep 2017 14:30
400 SEK
13 sep 2017 13:56
350 SEK
13 sep 2017 13:36
300 SEK