GULDMYNT, 50 Pesos, Mexico 1921-1924. Ca 42 gram.

Diameter 37 mm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Repor. Ojämn form.

Klubbat pris
11 000
1 044
1 194
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
15 sep 2017 20:19
11 000 SEK
15 sep 2017 20:18
10 500 SEK
15 sep 2017 20:18
10 500 SEK
15 sep 2017 20:15
10 000 SEK
15 sep 2017 18:49
9 800 SEK
14 sep 2017 20:24
9 600 SEK
14 sep 2017 11:50
8 200 SEK