GULDMYNT, 50 Pesos, Mexico 1921-1925. Ca 42 gram.

Diameter 37 mm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Repor. Ojämn form.

Klubbat pris
11 100
985
1 028
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
19 sep 2017 21:57
11 100 SEK
15 sep 2017 20:14
10 600 SEK
15 sep 2017 20:10
10 100 SEK
15 sep 2017 20:10
10 000 SEK
15 sep 2017 18:49
9 900 SEK
15 sep 2017 18:49
9 700 SEK
14 sep 2017 20:23
9 500 SEK
14 sep 2017 11:50
8 000 SEK
14 sep 2017 9:06
300 SEK