Madeleine Pyk – en samling F769

GULDMYNT, fine gold, 20 dollars, Liberty, USA. 1899. Vikt ca 33 g.

Diameter ca 30 mm

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Repor. Ojämn form.

Klubbat pris
10 500
997
1 145
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
20 sep 2017 10:35
10 500 SEK
17 sep 2017 12:53
10 000 SEK
17 sep 2017 12:53
10 000 SEK
17 sep 2017 11:38
9 300 SEK
17 sep 2017 11:38
9 100 SEK
15 sep 2017 14:23
8 900 SEK
15 sep 2017 14:23
8 700 SEK
14 sep 2017 20:22
8 000 SEK
14 sep 2017 20:12
5 000 SEK
14 sep 2017 11:50
4 000 SEK
14 sep 2017 6:37
2 500 SEK
13 sep 2017 18:31
300 SEK