MINAS SPIRIDIS

(Grekland, Född 1938)
MINAS SPIRIDIS
(Grekland, Född 1938)

MINAS SPIRIDIS för Georg Jensen, hårnål, sterlingsilver, 1990-tal.

Vågform. Signerad. Längd ca 14 cm, vikt ca 38 g

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 000
177
185
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
10 sep 2017 22:51
2 000 SEK
10 sep 2017 22:51
2 000 SEK
10 sep 2017 22:51
1 900 SEK
10 sep 2017 22:51
1 800 SEK
10 sep 2017 22:51
1 700 SEK
10 sep 2017 22:49
1 600 SEK
10 sep 2017 22:02
1 500 SEK
10 sep 2017 7:27
1 000 SEK
8 sep 2017 0:45
700 SEK
5 sep 2017 16:02
600 SEK
4 sep 2017 16:21
400 SEK
30 aug 2017 10:38
300 SEK