Henning Koppel

(Danmark, 1918-1981)
Henning Koppel
(Danmark, 1918-1981)

HENNING KOPPEL, brosch, sterlingsilver med svart emalj dekor för Georg Jensen, designerad 1950-tal.

I form av en fisk. Modell nr 343. Höjd ca 6,2 cm. Totalvikt ca 27,3 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Klubbat pris
2 250
200
208
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
10 sep 2017 22:35
2 250 SEK
10 sep 2017 22:32
2 050 SEK
10 sep 2017 22:32
1 989 SEK
10 sep 2017 22:29
1 950 SEK
10 sep 2017 22:29
1 850 SEK
10 sep 2017 22:27
1 801 SEK
10 sep 2017 22:26
1 701 SEK
10 sep 2017 22:26
1 700 SEK
10 sep 2017 22:26
1 601 SEK
10 sep 2017 22:25
1 501 SEK
10 sep 2017 22:25
1 500 SEK
10 sep 2017 22:25
1 401 SEK
10 sep 2017 22:25
1 301 SEK
10 sep 2017 22:24
1 200 SEK
10 sep 2017 8:03
1 100 SEK
1 sep 2017 17:10
1 000 SEK
31 aug 2017 2:49
550 SEK
30 aug 2017 8:26
500 SEK