Vivianna Torun Bülow-Hübe

(Sverige, 1927-2004)
Vivianna Torun Bülow-Hübe
(Sverige, 1927-2004)

VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, ring, sterling silver, för Georg Jensen, Danmark, efter 1945

Ring med äggformad hänge, stämplad 'Torun'. Modell nr 156. Storlek 17,75/56. Totalvikt ca 7,1 g.

Bruksslitage.

Klubbat pris
4 625
408
426
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
14
10 sep 2017 22:50
4 625 SEK
13
10 sep 2017 22:50
4 425 SEK
13
10 sep 2017 21:50
4 010 SEK
9
10 sep 2017 21:50
3 810 SEK
13
10 sep 2017 21:05
3 600 SEK
12
10 sep 2017 9:32
3 400 SEK
11
9 sep 2017 20:43
3 200 SEK
8
6 sep 2017 8:11
3 000 SEK
10
4 sep 2017 18:13
2 800 SEK
9
4 sep 2017 9:35
2 600 SEK
3 sep 2017 18:39
2 400 SEK
8
3 sep 2017 18:35
2 200 SEK
3 sep 2017 18:35
2 000 SEK
8
3 sep 2017 18:35
1 900 SEK
3 sep 2017 11:27
1 800 SEK
1 sep 2017 19:30
1 700 SEK
1 sep 2017 19:12
1 600 SEK
31 aug 2017 22:55
1 500 SEK
31 aug 2017 22:55
1 500 SEK
30 aug 2017 8:17
1 400 SEK
30 aug 2017 8:16
1 300 SEK
30 aug 2017 8:16
1 200 SEK
29 aug 2017 15:44
1 000 SEK
29 aug 2017 15:35
800 SEK
29 aug 2017 15:14
400 SEK
29 aug 2017 14:37
350 SEK