Vivianna Torun Bülow-Hübe

(Sverige, 1927-2004)
Vivianna Torun Bülow-Hübe
(Sverige, 1927-2004)

VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, 'Savannah' ring med fasettslipad citrin för Georg Jensen, designår 2006.

Mätt av citrin ca 13 x 18 mm. Stämplad 'Torun'. 18K guld. Storlek 16,75/53. Totalvikt ca 5,9 g.

Smärre slitage.

Klubbat pris
7 200
635
663
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
10 sep 2017 21:47
7 200 SEK
10 sep 2017 21:47
7 000 SEK
10 sep 2017 21:47
6 800 SEK
10 sep 2017 21:47
6 600 SEK
10 sep 2017 21:43
6 400 SEK
10 sep 2017 21:43
6 200 SEK
10 sep 2017 21:42
6 000 SEK
10 sep 2017 21:42
5 800 SEK
10 sep 2017 21:42
5 600 SEK
10 sep 2017 21:42
5 400 SEK
10 sep 2017 20:50
5 200 SEK
10 sep 2017 20:50
5 000 SEK
9 sep 2017 10:50
4 800 SEK
9 sep 2017 10:50
4 600 SEK
3 sep 2017 16:46
4 400 SEK
3 sep 2017 15:38
4 200 SEK
29 aug 2017 16:05
4 000 SEK
29 aug 2017 15:41
300 SEK