Vivianna Torun Bülow-Hübe

(Sverige, 1927-2004)
Vivianna Torun Bülow-Hübe
(Sverige, 1927-2004)

VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, 'Savannah' hänge med fasettslipad citrin för Georg Jensen, designår 2006.

Mätt av citrin ca 6 x 8 mm. Stämplad 'Torun'. 18K guld. Hängets höjd ca 4,8 cm. Tillsammans med en rävsvanslänk kedja. Längd ca 90 cm. Totalvikt ca 9,5 g. Etui medföljer.

Smärre slitage.

Klubbat pris
11 550
1 039
1 096
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
10 sep 2017 21:24
11 550 SEK
9
10 sep 2017 21:24
11 050 SEK
10 sep 2017 21:24
10 750 SEK
10 sep 2017 21:20
10 550 SEK
9
10 sep 2017 21:20
10 050 SEK
10 sep 2017 21:19
9 750 SEK
9
10 sep 2017 21:19
9 550 SEK
10 sep 2017 21:18
9 250 SEK
9
10 sep 2017 21:18
9 050 SEK
10 sep 2017 21:18
8 550 SEK
9
10 sep 2017 21:18
8 350 SEK
10 sep 2017 21:14
8 050 SEK
9
10 sep 2017 21:14
7 850 SEK
9
10 sep 2017 17:46
6 400 SEK
10
9 sep 2017 19:27
6 200 SEK
9
9 sep 2017 19:22
6 000 SEK
10
9 sep 2017 19:22
5 800 SEK
9
9 sep 2017 19:22
5 600 SEK
10
9 sep 2017 19:22
5 400 SEK
9
9 sep 2017 15:40
5 200 SEK
8
7 sep 2017 21:52
5 000 SEK
4 sep 2017 15:06
4 800 SEK
4 sep 2017 15:06
4 800 SEK
4 sep 2017 1:34
4 600 SEK
1 sep 2017 13:21
4 400 SEK
31 aug 2017 14:34
4 200 SEK
29 aug 2017 16:08
4 000 SEK
29 aug 2017 15:42
600 SEK
29 aug 2017 13:00
300 SEK