Anneè Olofsson

(Sverige, Född 1966)
Anneè Olofsson
(Sverige, Född 1966)

ANNEÈ OLOFSSON, c-print, Signerad Anneè Olofsson och numrerad AP på etikett a tergo.

"Spineless", 2003. 34,5 x 34,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Löst skräp innanför ram.

Klubbat pris
4 800
424
442
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
11 dec 2017 21:47
4 800 SEK
11 dec 2017 19:37
4 600 SEK
11 dec 2017 19:37
4 400 SEK
11 dec 2017 19:37
4 200 SEK
10 dec 2017 7:01
4 000 SEK
9 dec 2017 19:54
3 800 SEK
9 dec 2017 19:54
3 600 SEK
9 dec 2017 19:54
3 400 SEK
8 dec 2017 20:00
3 200 SEK
8 dec 2017 20:00
3 000 SEK
8 dec 2017 20:00
2 800 SEK
8 dec 2017 20:00
2 600 SEK
8 dec 2017 20:00
2 400 SEK
8 dec 2017 20:00
2 200 SEK
8 dec 2017 19:50
1 500 SEK
8 dec 2017 19:50
1 400 SEK
8 dec 2017 19:35
750 SEK
7 dec 2017 21:58
700 SEK
7 dec 2017 21:57
650 SEK
7 dec 2017 21:57
600 SEK
7 dec 2017 19:50
550 SEK
7 dec 2017 19:50
500 SEK
7 dec 2017 19:50
450 SEK
7 dec 2017 19:50
400 SEK
7 dec 2017 17:24
350 SEK
7 dec 2017 16:12
300 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

20. Omega, "Tuxedo Dial", ca 1950.
Utropspris
5 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
Aktuellt bud:
8 500 SEK